• Detail firmy

Pavel Farda

Základní popis

Zakázková, seriová výroba: - sladkovodních akvárií - mořských akvárií - terárií, želvárií včetně kompletního zařízení

Adresa

Tošovická 157/7
742 35 Odry

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60304278

Výrobky, činnosti

Akvária

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 731 709
E-mail: farda@c-box.cz
WWW: www.akvariafarda.cz

Kontaktní osoba

Pavel Farda - Majitel

Mobil: +420 603 871 579
Další firmy v oboru

SLEZSKÁ TVORBA, výrobní družstvo

Výrobní program je zcela orientován na výrobu tradičních českých skleněných ručně foukaných a malovaných vánočních ozdob. Patříme mezi největší výrobce skleněných vánočních ozdob v České republice, celoročně zajišťujeme výrobu pro velkoodběratele i maloodběratele. Ozdoby jsou vyráběny ve stříbřeném nebo nestříbřeném provedení. Vánoční ozdoby ze Slezské tvorby jsou prodávány po celém světě.

František Dobrovič

Specializujeme se na výrobu replik historického skla na zakázku. Orientujeme se zejména na repliky gotického a renesančního nápojového skla. Naší snahou je oživit staré řemeslo - ruční výrobu tzv. lesního a zeleného skla. Výrobou foukaného skla se zabýváme již od roku 2010. V nabídce naleznete: vázy, lahve, sklenice, popelníky, dózy, olejové lampy aj. Připravíme Vám dárkový set dle Vašeho přání.

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.