• Detail firmy

PROFI Morava, s.r.o.

Základní popis

Prodej vozů MAGMA Alficar a DFM Mini Auto, komunální techniky a nástaveb kategorie N1. Prodej náhradních dílů vozů Magma, Tatra, Avia. Nabízíme také Servis vozidel Magma Alficar, Variant a DFM Mini Auto.

Adresa

Obránců míru 459/40
742 21 Kopřivnice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27764443

Výrobky, činnosti

Prodej vozů MAGMA Alficar

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 811 400
E-mail: obchod@profimorava.cz
WWW: www.profimorava.cz

Kontaktní osoba

Milada Čubová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

JC TRANS, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní dopravní a spediční služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní dopravy. Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní přepravu nákladu, přepravu luxusními autobusy, vnitrostátní a mezinárodní přepravu osob, speciální nákladní dopravu a mnoho dalšího. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s cílem splnit konkrétní požadavky.

FABOK spol. s r. o.

Zajišťujeme výrobu a servis speciálních komunálních nástaveb. Nabízíme tlakové kanalizační nástavby, sací nástavby, kombinované nástavby, ADR nástavby, výměnné nástavby, recyklační nástavby, kropicí nástavby, nástavby na pitnou vodu a další. Provádíme záruční i pozáruční servis. Dodáváme náhradní díly.