• Detail firmy

PAUWEX Walachian tea, spol. s r.o.

Základní popis

Dovoz, výroba a prodej čajů a bylinných směsí. Nabízíme čajové směsi na klouby, nachlazení, cholesterol, dnu i dětské sirupy.

Adresa

Petřvald-Petřvald 1-Petřvald 1
742 60 Petřvald

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25863053

Výrobky, činnosti

Čaj

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 712 870
E-mail: obchod@pauwex.cz
WWW: www.pauwex.cz

Kontaktní osoba

DANA BŘEŽNÁ - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Obchody Milota s.r.o.

Specializujeme se na přímý dovoz a prodej léčivých bylin, superpotravin a přírodních doplňků stravy. Dovážíme zelené doplňky stravy, léčivé byliny a rostliny, léčivá semínka a oleje, peruánské byliny a kapsle, přírodní rostlinné silice, včelí pyl, plody rakytníku, relaxační ušní svíce, polštáře s pohankovými slupkami, lněné výlisky, lněný olej panenský, Bio zelená mladá pšenice a mnoho dalšího.

Roseland Cafe s.r.o.

Zajišťujeme provoz kavárny Café Sambal a prodej zrnkové a mleté kávy Longberry z české pražírny. Poskytujeme prostory kavárny pro firemní setkání včetně občerstvení. Dodáváme kávu do firem, hotelů, restaurací aj.

Marek Florián - DALLMAYR

Zabýváme se dodávkami a dovozem prémiové a exkluzivní kávy Dallmayr. Nabízíme pronájem nápojových a prodejních automatů včetně kompletního servisu. Zajistíme pojištění, technickou údržbu a dovoz zboží bez kvót. Poskytujeme zapůjčení příslušenství - šálky a podšálky.