• Detail firmy

Les a zahrada, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme pěstování lesních a okrasných dřevin, zakládání a údržbu sadových úprav, ozeleňování rekultivovaných a sanovaných skládek či lesnickou činnos

Adresa

Jablůnka 141
756 23 Jablůnka nad Bečvou

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26817420

Výrobky, činnosti

Úpravy zahrad

Kontaktní údaje

Telefon: +420 608 581 627
E-mail: les-zahrada@centrum.cz
WWW: www.les-zahrada.sk

Kontaktní osoba

JAROSLAV RÚČKA - Jednatel

BLAŽENA POLÁKOVÁ - Jednatel

Telefon: +420 608 581 627

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

NITRIPRO, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na realizace zahrad, okrasných a koupacích jezírek (včetně biologické filtrace). Dodáváme altány, pergoly, zahradní domky či jiné dřevostavby a dřevěné doplňky určené pro zahrady. Zajišťujeme údržbu zeleně. Rovněž provádíme svařování fólií a plastů. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.

SMAŽIL MARTIN

Zajišťujeme zahradnické práce. Nabízíme provedení arboretických prací, sekání trávy a křovin, terénních prací, realizace závlahového systému či postřiku proti plevelu.

Květinové studio Bubeníčková s.r.o.

Nabízíme vázání a aranžování květin včetně suchých vazeb a balení dárků. Zhotovíme kompletní svatební a smuteční vazby včetně potisku stuh. Tvoříme sezónní dekorace a aranžmá i květinové obrazy. Zajišťujeme kompletní svatební květinové služby na klíč. Provozujeme kamenný obchod v Praze na Malé Straně.