• Detail firmy

JD Rozhlasy, s.r.o.

Základní popis

Prodej a montáž bezdrátových rozhlasů a elektronických zabezpečovacích systémů. Výroba a prodej LED osvětlení. Úsporná a kvalitní LED svítidla.

Adresa

Vigantice 196
756 61 Vigantice

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27797007

Výrobky, činnosti

Bezdrátové rozhlasy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 774 112 916
Telefon: +420 571 610 315
E-mail: drapala@jdrozhlasy.cz
E-mail: obchod@jdrozhlasy.cz
WWW: www.jdrozhlasy.cz

Kontaktní osoba

MILOŠ DRÁPALA - Jednatel

Mobil: +420 774 112 916
E-mail: drapala@jdrozhlasy.cz
Další firmy v oboru

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.

Projekt Pro s.r.o.

Zabýváme se návrhem, dodávkou, instalací, údržbou a správou nejnovější pokrokové osvětlovací a parkovací technologie. Automatické parkovací systémy LogiPark, které jsou vždy realizován na míru dané firmě. Parkovací systémy v oblasti off-street parking a on-street parking. Osvětlovací technologie - světlíků Ciralight. Jsme výhradním dodavatelem této osvětlovací technologie.

" TOSKA '' Tomasz Skorupski

Naše společnost v současné podobě byl v podnikání od roku 1995 ra její kořeny sahají až do roku 1956. Od začátku práce v masivního dřeva a laminovaných desek. Postupně rozšířit znalosti jiných materiálů, jako je nerezavějící ocel, plast, plast minerální.