• Detail firmy

WAROTRANS, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se vnitrostátní i mezinárodní přepravou lehkých a objemných nákladů. K dispozici jsou nákladní vozidla i vleky.

Adresa

Roupov 28
334 53 Roupov

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26350858

Výrobky, činnosti

Doprava

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 980 160
E-mail: info@warotrans.cz
WWW: www.warotrans.cz

Kontaktní osoba

VÁCLAV VACÍK - Jednatel

Mobil: +420 602 453 039
Další firmy v oboru

STEMONT JS, s.r.o.

Zajišťujeme montáž a údržbu vedení VN, NN, trafostanic (vzdušných i kabelových). V oblasti silnoproudých elektromontáží působíme již od roku 1999. Elektromontážní práce zajišťuje 15 montérů, vyškolených pro práci na sítích AES a PAS včetně práce pod napětím NN. Dále provozujeme a opravujeme veřejná osvětlení v obcích.

Jaroslav Čepický

Nabízíme stěhování zejména pro zákazníky z Plzně a okolí. Provádíme stěhování a vyklízení bytů, domů, kanceláří i celých firem. Poskytujeme také expresní stěhování a stěhovací služby NONSTOP (i noční). Dále provádíme rozvoz zakoupeného nábytku včetně likvidace starého, jeho montáž či demontáž. Stěhujeme také těžká břemena (pianina, trezory). Ke stěhování využíváme dodávkový vůz Ford Transit.

SEKO BUS PLZEŇ s.r.o.

Provozujeme vnitrostátní a mezinárodní zájezdovou dopravu. Zajistíme autobusovou dopravu pro cestovní kanceláře a jiné organizace. Nabízíme rovněž nákladní dopravu a přepravu zaměstnanců.