• Detail firmy

SANI-TOP-CENTRUM, s.r.o.

Základní popis

Realizace sanitárních rozvodů. Přestavby koupelen a bytových jader. Rekonstrukce kotelen a vytápění občanských či bytových staveb.

Adresa

náměstí Míru 57
344 01 Domažlice

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29086582

Výrobky, činnosti

Rozvody vody a topení

Kontaktní údaje

E-mail: info@sanitopcentrum.cz
WWW: www.sanitopcentrum.cz

Kontaktní osoba

PAVEL PIVOŇKA - Jednatel

Mobil: +420 728 854 993

JIŘÍ ZDRÁHAL - Jednatel

Mobil: +420 607 114 090

JAN LAŽANSKÝ - Jednatel

Další firmy v oboru

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.

SANI - TOP - GAS s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce v oblasti topení - voda - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáž tepelných čerpadel, automatických kotlů na pevná paliva včetně přestaveb, solárních kolektorů. Instalujeme podlahové topení. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize a záruční i pozáruční servis topných systémů. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Oskar Klug INSTALATÉRSTVÍ

Hlavním zaměření firmy jsou instalatérské a topenářské práce. Dále se věnujeme opravám čerpadel a kotlů na tuhá paliva. Provádíme záruční i pozáruční servis kotlů na tuhá paliva a pravidelní roční prohlídky. Zabýváme se rovněž drobnou zámečnickou výrobou.