• Detail firmy

Plyntop - 24 servis, s.r.o.

Základní popis

Provádíme veškeré opravy a seřízení kotlů, plynu, topení i regulace. Revize a kontrola zařízení. Provádíme revize komínů a spalovacích cest (čištění), plynových a elektrických zařízení. Autorizované měření emisí malých, středních i velkých zdrojů.

Adresa

Prokopa Velikého 572
344 01 Domažlice

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26382776

Výrobky, činnosti

Provádíme veškeré opravy a seřízení kotlů, plynu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 721 534 551
E-mail: plyntop-24servis@centrum.cz
WWW: www.plyntop-24.cz

Kontaktní osoba

JAROSLAV JACIK - Jednatel

Telefon: +420 376 382 679

PAVEL HUSNÍK - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

František Opat AKVAMONT - instalatérské a topenářské práce

Provádíme instalatérské a topenářské práce. Zajišťujeme výměny a opravy kotlů a rekonstrukce topných systémů. Prodáváme instalační materiál, sprchové kouty, vany, sanitární keramiku, koupelnový nábytek a baterie. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž rekonstrukce koupelen a bytových jader.

et Euro Teplo a.s.

Specializujeme se na výrobu a dodávku kachlových a krbových kamen. Dodáváme krbová kamna, kachlová teplovzdušná kamna, ekologické automatické kotle, teplovzdušné výměníky, akumulační teplovzdušná kamna, kouřovody, krbové vložky i teplovzdušná peletová kamna. Nabízíme také zakázkovou kovovýrobu. Zhotovujeme celonerezové solární sprchy, terasové ohřívače na dřevo, topeniště k udírně apod.

SANI - TOP - GAS s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce v oblasti topení - voda - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáž tepelných čerpadel, automatických kotlů na pevná paliva včetně přestaveb, solárních kolektorů. Instalujeme podlahové topení. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize a záruční i pozáruční servis topných systémů. Pro více informací navštivte naše webové stránky.