• Detail firmy

OPTIA, a.s.

Základní popis

Zabýváme se prodejem ochranných pracovních brýlí a doplňků. Nabízíme dioptrické i nedioptrické sportovní či klasické ochranné brýle

Adresa

Slovanská 275/16
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26818914

Výrobky, činnosti

Ochranné pracovní brýle

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 210 509
Mobil: +420 777 167 056
E-mail: optikmezirka@optia.cz
WWW: www.optia.cz

Kontaktní osoba

Dr. Petr Kašpar - Předseda představenstva

Mobil: +420 777 167 052

Mgr. Pavel Dienstbier - Člen představenstva

Petr Prudký - Člen představenstva

Další firmy v oboru

Hasící přístroje Kvapilík s.r.o.

Zabezpečujeme prodej hasicích přístrojů, hydrantů a kompletního vybavení pro hasiče. Provádíme pravidelné revize hasicích přístrojů, hydrantů, EPS a požárních prostupů. Provozujeme internetový prodej pracovních oděvů a obuvi. Pro naše klienty však také nabízíme šití pracovních oděvů na míru. Realizujeme zpracování požárního řešení staveb i funkci odborně způsobilé osoby v požární ochraně.

Lukáš Kořínek

Specializujeme se na prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných pracovních pomůcek. Nabízíme pánské pracovní oděvy, dámské pracovní oděvy, montérkové blůzy, montérkové kalhoty, pracovní oděvy pro kuchaře, pracovní haleny, pracovní kombinézy, pracovní holeňovou obuv, pracovní reflexní prvky, pracovní pláště, univerzální pracovní kalhoty, kuchařské rondony a zástěry.

CADENZA s.r.o.

Společnost CADENZA se zabývá výrobou a prodejem pracovních oděvů. Specializuje se na profesní oděvy pro lékaře a zdravotníky. Produkuje kvalitní pánské i dámské pracovní oděvy - košile, haleny, kalhoty, sukně, šaty mikiny a vesty.