• Detail firmy

Ing. Dalibor Macura

Základní popis

Zajišťujeme komplexní projektovou činnost v oboru pozemních staveb - občanských, bytových, průmyslových. Vypracujeme kompletní realizační dokumentaci, projekty interiéru, statiku pozemních staveb, dokumentace pro územní a stavební řízení.

Adresa

Hornopolní 131/12
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18972055

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 809 954
E-mail: dalibor@macurapro.cz
WWW: www.macurapro.cz

Kontaktní osoba

Ing. Dalibor Macura - Majitel

Telefon: +420 777 809 954
Další firmy v oboru

RUBING s.r.o.

Nabízíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí a opláštění, energetických zařízení, technického zařízení budov nebo stabilního hasící zařízení. Provádíme ohýbání hadovitých systémů.

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.