• Detail firmy

BH technika, s.r.o.

Základní popis

Zemní,jeřábnické,demoliční práce.Půjčovna a prodej trubkového lešení.Prodej a pronájem vojenské techniky.

Adresa

Nepomucká 915/208
326 00 Černice

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26387930

Výrobky, činnosti

Zemní a výkopové práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 606 026 707
Mobil: +420 777 805 564
Mobil: +420 608 823 164
E-mail: info@vojenskatechnika-plzen.cz
WWW: www.vojenskatechnika-plzen.cz

Kontaktní osoba

JAROSLAV BĚLOCH - Jednatel

Další firmy v oboru

HT TRUCK s.r.o.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti silniční nákladní dopravy na území EU i ostatních států Evropy, včetně vnitrostátní dopravy. Naší činností je sklápěčková přeprava sypkých materiálů, přeprava strojů a zařízení a kamionová doprava nad 20 000 kg. Provádíme i servis nákladních vozidel, pneuservis, prodej ND. Jako stále se rozvíjející firma nabízíme nově i zemní práce a prodej kameniva.

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

PROJECT PLUS KLATOVY, spol. s r.o.

Naše společnost sídlí v Klatovech - Lubech a zabývá se výstavbou inženýrských sítí a realizaci vodohospodářských staveb. Zajišťujeme výstavbu kanalizací, vodovodů, čistíren odpadních vod atd. Rekonstruujeme a obnovujeme vodní nádrže, provádíme revitalizace a úpravy vodních toků, výstavby odvodňovacích zařízení včetně údržby, zemní práce. Seznam používané techniky naleznete na našich www stránkách.