• Detail firmy

BABKA, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní reklamní služby, propagaci, tisk včetně velkoplošného, potisk triček a textilu. Vše realizujeme na vlastním zařízení. Nabízíme fotografické služby. Dodáme www stránky od designu až po SEO optimalizaci a správu, včetně e-shopů.

Adresa

K Letišti 688
339 01 Klatovy II

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26401959

Výrobky, činnosti

Reklama, tisk

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 450 745
E-mail: babka@babka.cz
WWW: www.babka.cz

Kontaktní osoba

Romana Babková

Mobil: +420 606 604 370

Babka Stanislav - Jednatel

Mobil: +42 602 416 385
Další firmy v oboru

23 foxes production, s.r.o.

Již od roku 2006 poskytujeme služby reklamní a produkční agentury. Specializujeme se na grafiku, design, signmaking, tisk apod. Zpropagujeme Vaši firmu, akci či produkt. Navštivte naše webové stránky, zde nalezne více informací o naší činnosti i fotografie z realizovaných zakázek.

Litera Plzeň, s.r.o.

Poskytujeme komplexní vydavatelské služby pro komplexní produkci a distribuci periodik. Zprostředkováváme inzertní a PR plochu v časopisech. Nabízíme služby redigování časopisů včetně kompletního obrazového obsahu.

Reklamní agentura GLOBÁL Jana Patlejchová

Zaměřujeme se na výrobu reklamních tabulí a nápisů - signmakingu z řezané fóliové grafiky. Dále se zabýváme vlastní výrobou razítek, vizitek, svatebních oznámení, etiket, gravírovaných a smaltovaných tabulí, světelné reklamy a reklamních předmětů s potiskem. Jsme držitelem Certifikátu kvality od firmy COLOP. Kompletní nabídku služeb a produktů naleznete na našich internetových stránkách.