• Detail firmy

a.t.c. auditorská a daňová kancelář, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme provádění auditů účetních závěrek podle mezinárodních i českých auditorských standardů a ostatní ekonomické poradenství. Poskytovatel služeb v oblasti auditu a daní již od roku 1994. Daňové poradenství, vedení účetnictví a mezd.

Adresa

Luční 156/4
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64358801

Výrobky, činnosti

Účetní a auditorské služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 539 663
E-mail: holub@atc-audit.cz
WWW: www.atc-audit.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Holub - Jednatel

Telefon: +420 602 117 422
Další firmy v oboru

Josef Augusta

Poskytujeme komplexní účetní a daňové služby. Zajišťujeme externí vedení účetnictví, vedení mzdové agendy, personální poradenství, externí účetní a daňové poradenství. Rovněž také provádíme poradenství pro začínající firmy a živnostníky včetně poradenství při zakládání živnosti.

Ing. Jiří Tetzeli - NORD

Zaměřujeme se na agroturistiku a zpracování rostlinných odpadů. Nabízíme poradenství pro zemědělce v oblasti dodací. Zajišťujeme vedení jednoduchého i podvojného účetnictví - revize účetnictví, rekonstrukce účetnictví, vypracování daňových přiznání, optimalizace daňových zatížení apod.

ÚČETNICTVÍ ŠUMAVA s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou evidenci, ekonomické analýzy podniků a podnikatelů. Zajišťujeme daňové poradenství včetně zastupování na úřadech. Věnujeme se poradenství ve strategickém a organizačním vývoji, hodnocení vývoje firmy a další. Dohlédneme na aplikaci daňových předpisů ve firmě. Nově nabízíme vypracování německého daňového přiznání fyzickým osobám zaměstnaným v SRN.