• Detail firmy

MAGIC-CARS, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme opravy havarovaných i normálních vozidel, vytahování karosérií na rovnací stolici a výměny poškozených čelních skel.

Adresa

Zámecká 183
348 15 Planá u Mariánských Lázní

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26388120

Výrobky, činnosti

Opravy vozidel

Kontaktní údaje

Telefon: +420 373 729 039
E-mail: info@magic-cars.cz
WWW: www.magic-cars.cz

Kontaktní osoba

RADEK DVOŘÁČEK - Jednatel

Mobil: +420 776 798 268

MIROSLAV FISCHER - Jednatel

Další firmy v oboru

Tomáš Mahdalík - opravy stavebních strojů

Společnost byla založena v roce 2003. Poskytuje služby v oblasti oprav stavebních strojů, nákladních, užitkových a osobních vozidel. Pracujeme způsobem, který minimalizuje časové zatížení a snažíme se vytvořit ty nejvýhodnější podmínky a optimální řešení opravy při osobním jednání. Provádíme kompletní servis i pro náročné zákazníky. Snažíme se o ten nejlepší komfort, aby byly spokojeny obě strany.

Free Colours s.r.o.

Provádíme přípravu pod lak a lakování všech osobních a menších užitkových vozů, motocyklů i náhradních dílů. Po domluvě zajistíme lakování skel.

HT TRUCK s.r.o.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti silniční nákladní dopravy na území EU i ostatních států Evropy, včetně vnitrostátní dopravy. Naší činností je sklápěčková přeprava sypkých materiálů, přeprava strojů a zařízení a kamionová doprava nad 20 000 kg. Provádíme i servis nákladních vozidel, pneuservis, prodej ND. Jako stále se rozvíjející firma nabízíme nově i zemní práce a prodej kameniva.