• Detail firmy

KRČMA AUTO plus, s.r.o.

Základní popis

Provozujeme autoservis, pneuservis, STK a emise. Prodáváme pneumatiky, provádíme diagnostiku BOSCH. Ověřování a montáž tachografů. Servis klimatizace, laserová geometrie, klempírna, autolakovna. Likvidace pojistných událostí. Výměny čelních skel.

Adresa

Chrastavice 112
344 01 Chrastavice

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26386992

Výrobky, činnosti

STK a emise

Kontaktní údaje

Telefon: +420 379 720 586
E-mail: servis.os@krcmaauto.cz
WWW: www.krcmaauto.cz

Kontaktní osoba

Ing. JAN KRČMA - Jednatel

Mobil: +420 602 402 787

PAVEL KRČMA - Jednatel

Další firmy v oboru

Milan Pangerl - LPG Plzeň

Naše firma zajišťuje přestavby vozidel na LPG v Plzni. Realizujeme montáže kvalitních a ověřených zařízení LPG pro veškeré typy benzínových vozidel. Služby poskytujeme včetně servisu, revizí a výměny LPG nádrží. Provádíme také běžné opravy automobilů, měníme olej, brzdy atd. Dodáváme náhradní díly za výhodné ceny. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací včetně ceníku přestaveb.

Václav Kašpar - Autokarosářství

Zajišťujeme autoklempířské a karosářské práce. Provádíme rovnání rámů, opravy karoserií motorových vozidel i kompletní rekonstrukce karoserií.

Tomáš Mahdalík - opravy stavebních strojů

Společnost byla založena v roce 2003. Poskytuje služby v oblasti oprav stavebních strojů, nákladních, užitkových a osobních vozidel. Pracujeme způsobem, který minimalizuje časové zatížení a snažíme se vytvořit ty nejvýhodnější podmínky a optimální řešení opravy při osobním jednání. Provádíme kompletní servis i pro náročné zákazníky. Snažíme se o ten nejlepší komfort, aby byly spokojeny obě strany.