• Detail firmy

HOTEL GABRETA, s.r.o.

Základní popis

Nabídka dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojů s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením, telefonem a TV se satelitním příjmem.

Adresa

Americké armády 73
342 01 Sušice I

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27994724

Výrobky, činnosti

Ubytování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 376 523 308
E-mail: hotelgabreta@quick.cz
WWW: www.hotelgabretasusice.cz

Kontaktní osoba

JIŘÍ PETERA - Jednatel

Mobil: +420 602 258 521

VĚRA PETEROVÁ - Jednatel

Mobil: +420 606 947 752

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.

LIPOVKA hotel lesní restaurace

Hotel LIPOVKA se nachází v klidném prostředí uprostřed lesa 13 km od Plzně. Nabízíme ubytování ve 12-ti pokojích a další prostory vhodné pro svatební hostiny, rauty semináře a školení. K dispozici je letní zahrada, gril a venkovní bar. Hotel je vyhlášený svou kuchyní. Těšíme se na Vaši návštěvu!

HOTEL FUFERNA

Provozujeme hotel a restauraci FUFERNA, nacházející se v Sušici na Šumavě, s kapacitou 20 lůžek. Hotel se nachází v blízkosti centra a zároveň v krásném přírodním parku Luh, hodně navštěvovaným nejenom místními, ale i turisty. Je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sportovce či školáky. Vedle hotelu nabízíme ubytování v Ubytovně na stadionu, s kapacitou 24 lůžek. Všechny prostory jsou nekuřácké.