• Detail firmy

H+B účetní služby, s.r.o.

Základní popis

Poskytování komplexních služeb v oblasti účetnictví fyzických a právnických osob, mzdové a personální problematiky

Adresa

Havířská 1130
330 23 Nýřany

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28029666

Výrobky, činnosti

Účetní služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 982 610
Mobil: +420 608 980 862
E-mail: rhakosova@seznam.cz
WWW: www.hb-ucetnictvi.cz

Kontaktní osoba

ROMANA HAKOŠOVÁ - Jednatel

Mobil: +420 608 980 862
Další firmy v oboru

Daňová kancelář - Ing. Josef Šlajs

Naše společnost se již řadu let věnuje vedení kompletního účetnictví. Zajistíme Vám vypracování daňové evidence a daňových přiznání. Daňové poradenství, které vám nabízíme, Vám poskytne právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí. Dále nabízíme služby v oblasti mezd - vedení mzdové agendy.

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.

Josef Augusta

Poskytujeme komplexní účetní a daňové služby. Zajišťujeme externí vedení účetnictví, vedení mzdové agendy, personální poradenství, externí účetní a daňové poradenství. Rovněž také provádíme poradenství pro začínající firmy a živnostníky včetně poradenství při zakládání živnosti.