• Detail firmy

ELEKTRO-ŠTAIF, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní dodávky elektro prací - projekty, elektroinstalační (elektromontážní) práce, kompletní slaboproudé a silnoproudé rozvody, EZS, EPS, rozvody STA, SAT (antény), hromosvody, docházkové systémy, revize. Poradenská činnost. Fotovoltaika - nabízíme kompletní realizaci fotovoltaických elektráren včetně projektu. Pronájem vysokozdvižné montážní plošiny - dosah 20m. Zajistíme opravy a údržbu veřejného osvětlení.

Adresa

Pod vysokou 434
330 08 Zruč - Senec

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28039572

Výrobky, činnosti

Docházkové systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 824 110
E-mail: elektrom@elektrom.cz
WWW: www.elektrom.cz

Kontaktní osoba

Ing. ZDENĚK ŠTAIF - Jednatel

PETR ŠTAIF - Jednatel

Mobil: +420 602 429 482

Pobočky

PRO ENERGO servis s.r.o.
K Cihelnám 101/72
326 00 Černice

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

LURON s.r.o.

Specialista na osvětlení pro bytové i komerční prostory. Zabýváme se vším, co s osvětlením souvisí, od návrhu až po realizaci. Know how naší společnosti je efektivní návrh na energetickou úsporu v oblasti osvětlení. Poradíme Vám s výběrem vhodného svítidla. Neváhejte se na nás obrátit.

STEMONT JS, s.r.o.

Zajišťujeme montáž a údržbu vedení VN, NN, trafostanic (vzdušných i kabelových). V oblasti silnoproudých elektromontáží působíme již od roku 1999. Elektromontážní práce zajišťuje 15 montérů, vyškolených pro práci na sítích AES a PAS včetně práce pod napětím NN. Dále provozujeme a opravujeme veřejná osvětlení v obcích.

AUTOELEKTRONIKA - Martin Štrobl

Jsme specialistou na opravy autoelektroniky. Provádíme veškeré opravy řídících jednotek, např. motorů, tachometrů, klimatizace, centrálního zamykání, ovládání oken, ABS, autorádií, zesilovačů antén, regulace topení a u některých typů vozidel rovněž přístrojových desek. Zaměřujeme se také na opravy dálkových ovládání a startovacích karet k vozidlům. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.