• Detail firmy

PENZION KOUDELA

Základní popis

Nabízíme ubytování ve 2 a 4 lůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem s vlastním WC a sprchou, lednicí, varnou konvicí, drobným nádobím a některé s TV a satelitem. K dispozici je společenská místnost s televizí a domácí bar.

Adresa

nám. Míru 123
407 21 Česká Kamenice

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46046003
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ubytování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 584 171
E-mail: ubytovani@penzionkoudela.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RODINNÉ VINAŘSTVÍ MIKULENKOVI

Nabízíme prodej žernoseckého vína z rodinného vinařství Mikulenkovi. Pořádáme různé akce ve vinařství jako je vinobraní, košt, vítání jara, řez révy, dny otevřených dveří a mnoho dalšího.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

Igor Vyznal

Provozuji svářečskou školu a zajišťuji prodej svářecích strojů Omicron, kterými je vybavena i naše svařovna. Výuce svařování se věnuji již od roku 2000. Nabízím základní kurzy svařování, zaškolení a přezkoušení svářečů, svářečské zkoušky i rekvalifikační kurzy. Veškeré kurzy, školení a zkoušky jsou v souladu s evropskými normami. Nabídku kurzů a ceník naleznete na webových stránkách firmy.