• Detail firmy

Eva Jersáková

Základní popis

Kompletní péče o pleť s použitím přírodní kosmetiky. Zabývám se péčí o pleť zaměřenou na odstraňování vrásek, léčbou akné, omlazovacími kůrami a v neposlední řadě prevencí onemocnění a předčasného stárnutí pleti.

Adresa

Rozárčina 942/3
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41841450
Rok založení:  1991
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kosmetické ošetření problematické pleti

diagnóza odlíčení, povrchové čištění pleti, čištění ultrazvukovou špachtlí, masáž obličeje, krku a dekoltu, čištění, maska, krém

Kontaktní údaje

Telefon: 241 443 587
Telefon: 605 783 513
E-mail: jersak@volny.cz
WWW: www.eva-jersakova.cz
Další firmy v oboru

MARMALATO, s.r.o.

Kadeřnické studio Marmalato Vám nabízí širokou škálu kadeřnických služeb pro dámy, pány i děti. Věnujeme se stříhání a barvení vlasů, stříhání vousů, tvorbě kreativních a společenských účesů. Vystavujeme dárkové poukazy. Naleznete nás v Praze 2 na Vinohradech.

PULS - PRAHA s.r.o.

Jsme dodavatelem profesionálních kadeřnických potřeb. V naší nabídce naleznete kadeřnické hřebeny a kartáče, kadeřnické nůžky, profesionální kadeřnický nábytek, kadeřnické pláštěnky, depilační vosky, kadeřnické cvičné hlavy, rozprašovače, štětce, vlásenky, sponky, natáčky, pinety, papiloty, kadeřnické taburety a stolky, plastová kadeřnická umyvadla, kadeřnické břitvy i seřezávače.

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.