• Detail firmy

A.P.E. s.r.o.

Základní popis

Zajistíme odvoz, odstranění a využití všech odpadů. Likvidujeme nebezpečné odpady. Odpadní vody a kaly z myček aut, strojů. Přistavujeme kontejnery na stavební, živnostenský a nebezpečný odpad. Pronájem kontejnerů, přeprava sypkých hmot.

Adresa

Kolbenova 616/34
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25748777

Výrobky, činnosti

Likvidace odpadu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 891 057
E-mail: ape@seznam.cz
WWW: www.ape.cz

Kontaktní osoba

Ing. Alena Samcová - Jednatel

Mobil: 602 226 732
Další firmy v oboru

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.

Mgr. Lukáš Panýrek

Specializujeme se na odpadové hospodářství. Zajišťujeme likvidaci odpadů i nebezpečných. Nabízíme pronájem kontejnerů.

Micron Praha, s.r.o.

Služby v oblasti ekologie, ochrany životního prostředí a odpadového hospodářství se zaměřením zejména na průmysl. Zajišťujeme recyklaci a likvidaci nebezpečných odpadů, zneškodňování biologických odpadů, provádíme revize a čištění odpadních nádrží, vložkování nádrží, opravujeme a rekonstruujeme zařízení olejového hospodářství atd. K provádění těchto činností vlastníme všechna potřebná osvědčení.