• Detail firmy

AQUASTAV

Základní popis

Dodáváme vybavení koupelen, realizujeme 3D návrhy a poskytujeme konzultace. Prodej a montáž laminátových a fóliových bazénů včetně příslušenství a zastřešení. Provádění instalatérských a topenářských prací, rozvodů plynu a kanalizace.

Adresa

Myslivecká 757
411 17 Libochovice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65062353
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádění instalatérských a topenářských prací,

rozvodů plynu a kanalizace. Prodej obkladů, dlažeb, sanitárního vybavení, kotlů a radiátorů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 416 591 670
Mobil: +420 777 107 974
Mobil: +420 731 155 212
E-mail: aquastav@aquastav.cz
WWW: www.aquastav.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Hořejš - Jednatel

Další firmy v oboru

KAREL ČÁP

Poskytujeme služby služby v oblasti instalatérství, topenářství a plynařství. Provádíme vnitřní rozvody plynu a rozvody vzduchu.

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.