• Detail firmy

Famos v.o.s.

Základní popis

Zabýváme se velkoobchodním prodejem papírenského zboží pro potřeby firem, úřadů, škol i jednotlivců. Nabízíme pohledy, etikety, obálky a další.

Adresa

Poděbradova 257
537 01 Chrudim

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48168327

Výrobky, činnosti

Velkoobchod papírem

Kontaktní údaje

Telefon: +420 469 622 459
Mobil: +420 469 623 612
E-mail: famos.cr@tiscali.cz
WWW: www.famoschrudim.cz

Kontaktní osoba

Václav Michalec - Jednatel

Věra Adámková - Jednatel

Další firmy v oboru

MAZ Metalowe Artykuły Zszywające Jerzy Radoch

Hlavní sponky a hole jsou plastové používané v dřevařském průmyslu, dekorace, výstav. Nedávají pruhy s agresivním prostředím, ne ničit stroje zpracování dřeva. Dodáváme také kovovými sponami.

TEXPO-CZ s.r.o.

Působíme na trhu již více než 15 let. Mezi naše prioritní zaměření patří prodej spotřebního materiálu pro tisk a kancelář. Zaměřujeme se především na originální a kompatibilní náplně do tiskáren, tonery do kopírek, kancelářské potřeby a prezentační techniku, jako jsou např. tabule, flipcharty, promítací plátna, skartovačky nebo laminátory. Obchodujeme se zákazníky z celé ČR i SR.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.