• Detail firmy

ALARMTECHNIK PRAHA SPOL. S R.O.

Základní popis

Poskytujeme komplexní služby v oborech el. zabezpečovací signalizace (EZS), el. požární signalizace (EPS) a kamerové systémy (CCTV). Jsme prověřeni Národním bezpečnostním úřadem a registrováni Českou asociací pojišťoven.

Adresa

Strojírenská 260/14
155 21 Praha 5 - Sobín

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45790892
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací kamerové systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 365 413
E-mail: janousek@alarmtechnik.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Ing. Janoušek - Jednatel

Mobil: +420 603 455 968
Mobil: +420 603 552 401
E-mail: janousek@alarmtechnik.cz
E-mail: pecka@alarmtechnik.cz
WWW: www.alarmtechnik.cz

Josef Pecka - Jednatel

Další firmy v oboru

Designa Parking & Access, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou kvalitních parkovacích a přístupových systémů. Nabízíme závorové parkovací systémy, přístupové systémy a turnikety pro sportovní stadiony, veletrhy a lyžařská střediska, identifikační a přístupové systémy DIALOCK od firmy Häfele, inteligentní rozvody Home Way a mobilní terminály německé společnosti Schweers.

PRHAS s.r.o.

Zabýváme se dodávkou hasicích přístrojů a kompletního příslušenství. Distribuujeme pěnové, práškové, vodní i sněhové hasicí přístroje, hydranty a hydrantové systémy, autonomní hlásiče požárů, sorpční látky apod. Zajišťujeme servis a revize hasicích přístrojů dle platné právní legislativy. Dodáváme tabulky požární ochrany a fotoluminiscenční únikové tabulky.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.