• Detail firmy

ROTHENBERG s.r.o.

Základní popis

Zajištění havarijní služby vody, kanalizace a odpadů. Provádění instalatérských prací, čištění odpadů a kanalizací. Nabídka oprav a rekonstrukcí.

Adresa

Na Slovance 2207/38
182 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61856771
DIČ:  CZ61856771
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  6

Výrobky, činnosti

Instalatérské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 881 375
Mobil: +420 603 421 972
E-mail: rothenberg@centrum.cz
WWW: www.rothenberg.cz

Kontaktní osoba

Radka Burešová - Jednatel

Mobil: 603 111 325
Další firmy v oboru

S & S TZB, s.r.o.

Věnujeme se dodávkám, montáži a projektování vzduchotechniky a klimatizace. Zabýváme se výrobou vzduchotechnického potrubí, montáží sanity, dodávkou ÚT a další. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby koncových elementů. Dodáváme a montujeme ocelové, plastové a měděné rozvody. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.

CZ Teplo s.r.o.

Zabýváme se realizacemi a rekonstrukcemi topných systémů a tepelných zdrojů. Kompletně realizujeme kotelny a zajišťujeme montáže ústředního topení. Vyrábíme výměníkové stanice, směšovací stanice, potrubní rozvody, tepelná čerpadla a příslušenství.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.