• Detail firmy

HOTEL ZLATÁ STOUPA

Základní popis

Hotel Zlatá stoupa se nachází nedaleko historického centra Kutné Hory. Hotel nabízí ubytování ve stylovém prostředí jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů. Každý z pokojů je vybaven TV, satelitem, minibarem, telefonem, WC, sprchou a trezorem.

Adresa

Tylova 426
284 01 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42744245
Rok založení:  1999
Počet zaměstnanců:  11

Výrobky, činnosti

Školení a semináře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 327 511 540
Telefon: +420 327 513 808
WWW: www.zlatastoupa.cz

Kontaktní osoba

Ing. Viktor Pelikán - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PELIT servis, s.r.o.

Věnujeme se revizím elektrospotřebičů, hromosvodů a plynových zařízení. Zajistíme kompletní elektroinstalační práce včetně projektu. Zabýváme se IT službami, návrhy a IT řešením vč. správy a údržby serverů. Provozujeme e-shop s kancelářskou technikou a IT komponenty.

NOTOS SCHOLA s.r.o.

Nabízíme klidné ubytování v penzionu Schola. Penzion se nachází 14 km od hlavního města Prahy v obci Noutonice a nabízí množství výletních cílů pro všechny věkové kategorie. Mezi další činnosti patří realitní činnost a inženýrská činnost v investiční výstavbě.

LAFA a.s.

Nabízíme komfortní ubytování v okolí Prahy v hotelu Bouček. Pořádáme svatební hostiny, firemní teambuilding, promoční hostiny, rodinné oslavy apod. K dispozici je Vám hotelová restaurace. Nabízíme pronájem salónků. Plánujete rekreaci na Lipně? Poskytujeme ubytování v apartmánech v Lipně nad Vltavou. Apartmány jsou vhodné i pro rodinné ubytování, a to pro letní i zimní dovolené.