• Detail firmy

HOTEL RONAK

Základní popis

Nabídka celoročního ubytování v prostředí přehrady. Možnost pro školy v přírodě, výlety, cykloturistické a turistické pobyty.

Adresa

Dřenice 302, E279-U jesenické přehrady
350 01 Cheb

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46887261
Rok založení:  2003
Počet zaměstnanců:  9

Výrobky, činnosti

Hotely a restaurace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 354 436 899
Mobil: +420 605 824 051
WWW: www.ronak.cesta.cz

Kontaktní osoba

. Müller

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pension Edvin

Provozujeme rodinný penzion ve vilové čtvrti Prahy 4, blízko metra Budějovická. Pokoje v našem penzionu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a satelitem, připojení k Wi-Fi je zdarma, jakož i parkování. Nabízíme teplé snídaně formou bufetu, které jsou zahrnuty v ceně pokoje. Fotogalerii a ceník naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat - rádi Vás ubytujeme!

NOTOS SCHOLA s.r.o.

Nabízíme klidné ubytování v penzionu Schola. Penzion se nachází 14 km od hlavního města Prahy v obci Noutonice a nabízí množství výletních cílů pro všechny věkové kategorie. Mezi další činnosti patří realitní činnost a inženýrská činnost v investiční výstavbě.

Hospoda u Beníšků

Provozujeme restauraci s možností ubytování v centru Mělníka. V příjemném prostřední naší hospůdky si můžete vybrat z bohaté nabídky jídel i nápojů. Ubytujeme Vás v zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Prostory restaurace jsou ideální k pořádání různých oslav či firemních akcí nebo zájezdů. Připojení k wi-fi je v celém objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu!