• Detail firmy

MAKROFAKT s. r. o.

Základní popis

*Vyšší management firmy pracuje od založení v původním složení, co umožňuje využívat všechny získané zkušenosti pro další postupný rozvoj společnosti a současně je tak zajištěný kompaktní a jednotný směr, kterým se společnost ubírá od počátku své exi

Adresa

Pravonín č.44
257 09 Pravonín

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62967053
DIČ:  CZ62967053

Výrobky, činnosti

Školící středisko

Kontaktní údaje

Telefon: +420 317 852 478
Telefon: +420 317 852 459
Telefon: +420 317 844 927
E-mail: makrofakt@makrofakt.cz
WWW: www.makrofakt.cz

Kontaktní osoba

Antonín Jaroš - Jednatel

Vratislav Ondrák - Jednatel

Telefon: 317 852 422
E-mail: makrofakt@makrofakt.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!

Comp alfa, s.r.o.

Nabízíme komplexní logistické služby se specializací na skladování, balení, kompletaci a tvorbu etiket. Zabýváme se silniční, námořní a letecké přepravy zboží po ČR i v zahraničí. Zajišťujeme copacking zboží, repaletizaci zboží, ruční vykládku kontejnerů, skládání a kompletaci kontejnerů, balení do PVC sáčků, zatavování výrobků, balení palet do folií a mnoho dalšího.

JP Spedition & Transport s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování dopravních služeb v rámci vnitrostátní i mezinárodní přepravy zboží. Především se specializujeme na mezinárodní spedici do zemí F, NL, D, B,L, DK, SWE. Poskytujeme služby vnitrostátní i mezinárodní dodávkové přepravy, dokládkové služby či přepravy zboží prostřednictvím chladírenských vozů, nízkotonážních souprav, celovozových nákladů či vozů s hydraulickým čelem.