• Detail firmy

HCS - Bohemia, s.r.o.

Základní popis

Prodej a montáž hydraulických jeřábů ATLAS a PENZ, sklápěcích nástaveb CANTONI, nosičů kontejnerů SUCCI a TAM, drapáky a rotátory ROZZI, INTERMERCATO a KINSHOFER, neveřejné čerpací stanice EMILIANA SERBATOI, hydraulické válce a jejich opravy.

Adresa

Nové Hrady 388
373 33 Nové Hrady

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25166506
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  30

Výrobky, činnosti

Háky

prodej hákových nosičů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 386 362 618
Fax: +420 386 362 319
E-mail: hcsb@hcsbohemia.cz
WWW: www.hcsbohemia.cz

Kontaktní osoba

ing. František Fišer - Ředitel

Jaroslav Láf - Jednatel

Mobil: +420 722 900 889
Další firmy v oboru

Ivan Pešina

Zabýváme se prodejem dopravních a transportních pásů a řemenů. Nabízíme plastové dopravní a transportní pásy, ploché hnací řemeny, kulaté řemeny, klínové transportní řemeny aj. Provádíme spojování dopravních pasů a hnacích řemenů přímo u zákazníka.

Vladimír Lutovský - Výroba hydraulických hadic

Specializujeme se na výrobu a opravy hydraulických hadic i válců. Působíme v Táboře a okolí. Zabýváme se výrobou na zakázku, vyrobíme hydraulické zařízení dle rozměrů, které potřebujete. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a profesionálně. Těšíme se na Vás.

KALDO s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba valníkových a skříňových nástaveb pro vozidla a přívěsy všech hmotností. Vyrábíme rovněž kontejnery a nosiče kontejnerů. Zajišťujeme instalace hydraulických nakládacích jeřábů a nosičů kontejnerů jiných výrobců. Součástí poskytovaných služeb je i zámečnická výroba a autodoprava. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách firmy.