• Detail firmy

LIFAS CZ s.r.o.

Adresa

Junácká 1069/125
724 00 Ostrava - Stará Bělá

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26839741
DIČ:  CZ26839741
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Plynofikace

-projekty -revize -záruční revize -opravy spotřebičů montáž potrubí od HUP až po spotřebiče nákup veškerého materiálu včetněk kotlů kompletní výkopové práce s materiálem pro zához stavební opravy a práce práce-železo+měď+plasty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 780 553
Mobil: +420 602 526 006
Mobil: +420 606 694 424
E-mail: lifas@volny.cz
Další firmy v oboru

Svatopluk Valuch

Specializujeme se na rekonstrukce rodinných domů typů okál. Dále nabízíme širokou paletu prací v oblasti stavebního průmyslu. Provádíme zateplování budov termofasádou, instalace vody, topení a plynu, výměny a dodání oken, vestavby půdních podkroví, rekonstrukce koupelen i montáž sádrokartonu, výměny podlah, služby tapetování, výrobu a montáž mansadry a mnoho dalšího dle domluvy.

Zdeněk Latka

Činnost firmy je zaměřena na komplexní služby v oblasti voda-plyn-topení. Naší instalatéři, plynaři a topenáři jsou pravidelně školeni a na veškeré práce, které provádějí, mají příslušná osvědčení. K práci používáme kvalitní atestovaný materiál se zárukou 24 měsíců, na práci poskytujeme záruku 60 měsíců. Soustředíme se především na akce menšího a středního charakteru v celém Ostravském regionu.

LITABA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní energetické poradenství a odbornou pomoc při řešení projektu Modrozelená úsporám. Zaměřujeme se na snižování nákladů za energie včetně zpracování analýzy ZDARMA. Zajišťujeme optimalizaci distribučních sazeb, snížení spotřeby vody, energetický audit a průkazy energetické náročnosti budov. Nabízíme volná místa pro nové kolegy, obchodníky a spolupracovníky v oblasti energetiky.