• Detail firmy

VEKAMONT

Základní popis

Firma VEKAMONT od roku 2000 zajišťuje kompletní dodávku a montáž plastových výplní a interiérových dveří SAPELI. Stavební a montážní práce zajišťuje firma TRUHLÁŘSTVÍ, ZEDNICTVÍ – Evžen Cíz, která zároveň provádí rekonstrukce bytů na klíč, výrobu atd

Adresa

Žalhostice 165
411 01 Žalhostice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42476348
DIČ:  CZ6056170461

Výrobky, činnosti

Mříže, zábradlí

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 637 949
E-mail: info@vekamont.cz
WWW: vekamont.cz

Kontaktní osoba

Marie Cízová - Majitel

Další firmy v oboru

NORTH STAV, a.s.

Jsme stavební společnost se sídlem v Ústí nad Labem, která vznikla v roce 1998. Zajišťujeme kompletní řízení a realizaci stavebních děl. Pro investory zabezpečujeme veškerou inženýrskou činnost a služby spojené s realizací celého zadaného projektu.

Jan Trkal

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrobíme bytový nábytek, vestavěné skříně, kuchyňské linky, kancelářský nábytek (i atypický), okna, dveře, schodiště, pergoly, altány, stání pro auta, zahradní nábytek a mnoho jiného. Neváhejte nás kontaktovat!

Ing. Karel Kolský - STAVBY

Specializujeme se na stavební práce. Provádíme zateplování fasád, stavby a údržbu rodinných domů, stavby dřevostaveb, montáže a opravy střech, rekonstrukce domů a bytů a v neposlední řadě ruční výkopové práce. Všechny tyto služby vykonáváme v oblasti Ústí nad Labem.