• Detail firmy

M&R Trading s.r.o.

Adresa

Plotní 75
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63475243
DIČ:  CZ63475243
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  25

Výrobky, činnosti

Pozemní stavby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 424 227
Mobil: +420 775 550 038
E-mail: info@mrtrading.cz
WWW: www.mrtrading.cz

Kontaktní osoba

Jiří Kričfaluši

Další firmy v oboru

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.

ESOX, spol. s r.o.

Specializujeme se na generální dodávky v oboru pozemní a průmyslové stavitelství. Hlavní prioritou firmy je co nejvyšší spokojenost zákazníka. Snažíme se, aby se naše práce stala referencí pro dalšího klienta a důvodem pro opakující se spolupráci. Jsme tým profesionálních a zkušených lidí ve svém oboru. Námi nabízené služby neustále modernizujeme a rozvíjíme.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.