• Detail firmy

Parkhotel Terezín

Základní popis

Nabídka ubytování v hotelu ve dvou a třílůžkových pokojích s celkovou kapacitou 50 lůžek. Provoz restaurace s nabídkou mexické a řecké kuchyně. Možnost pořádání společenských akcí.

Adresa

Máchova 162
411 55 Terezín

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27283356

Výrobky, činnosti

Školení a semináře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 416 782 260

Kontaktní osoba

Mgr. Petr Adamec - Jednatel

Mobil: 602 200 567

Jan Jedlička - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RODINNÉ VINAŘSTVÍ MIKULENKOVI

Nabízíme prodej žernoseckého vína z rodinného vinařství Mikulenkovi. Pořádáme různé akce ve vinařství jako je vinobraní, košt, vítání jara, řez révy, dny otevřených dveří a mnoho dalšího.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

Pavel Mrázek

Nabízíme ubytování v klidném a komfortním hotelu Green house vzdáleného cca 3 minuty chůze od centra města Teplice. Hotel disponuje ubytovací kapacitou 18ti míst - 14 míst ve dvoulůžkových pokojích a 4 místa v podkrovním apartmánu. V přízemí hotelu se nachází malá restaurace. K dispozici jsou společné venkovní i vnitřní prostory pro příjemné posezení. Hotel má vlastní soukromé parkoviště.