• Detail firmy

AG HAMMER s.r.o.

Základní popis

Malíři pokojů, malování bytů, fasády, zateplení a zateplování fasád, výškové práce. Provádíme malířské práce, malování pokojů, zateplování a zateplení fasád, rekonstruujeme, natíráme a opravujeme fasády.

Adresa

Michelská 50/277
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27159566
DIČ:  CZ27159566

Výrobky, činnosti

Malířské práce

penetrační nátěry, strhávání tapet, štěrky, štuky, bandáže prasklin, izolace skrvn, technologie airless

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 690 498
Fax: +420 284 691 818
E-mail: aghammer@aghammer.cz
WWW: www.aghammer.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Matoušek - Jednatel

Další firmy v oboru

PUČÁLKA s.r.o.

Jako specialisté v oboru distribuce a instalace okenních fólií se po celou dobu soustřeďujeme pouze na tuto činnost. Tato koncentrovanost nám umožnila získat v tomto oboru značné znalosti a zkušenosti. Všem firmám poskytujeme obchodní a technicko-technologickou podporu spolu s propagací a návazností na výrobce. Pravidelně se zúčastňujeme stavebních veletrhů a dalších odborných akcí.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

František Sůva

Zabýváme se komplexními službami v oblasti úklidu domácností a komerčních prostor. Zajišťujeme rovněž úklidy pro SVJ. Nabízíme pronájem strojů na čištění koberců. Poskytujeme rovněž poradenství v přestupkovém řízení. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.