• Detail firmy

KFi Ostrava, s.r.o.

Základní popis

Distribuce průmyslové kosmetiky JAS a drogistického zboží vhodné pro firmy, autosalóny a domácnosti. Dovoz objednaného zboží je v rámci nákupní ceny.

Adresa

Ocelkova 643/20
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25518020

Výrobky, činnosti

Drogistické zboží

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 133 332
Mobil: +420 602 785 103
Fax: +420 596 133 333
E-mail: kfi-ostrava@volny.cz

Kontaktní osoba

Gertruda Kichnerová - Majitel

Další firmy v oboru

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

MIRELINA COMPANY s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej komponentů výpočetní techniky a práce v oblasti elektroinstalace. Provádíme energetické audity budov. Zajišťujeme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, montáže ústředních topení, prodej sanity, montáže a servis vzduchotechniky a klimatizace, projektování kanalizace a kompletní rekonstrukční práce pro občanskou i komerční výstavbu.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.