• Detail firmy

OMEGA ELECTRONIC SYSTEMS - J.Nejedlý

Základní popis

Oddělení Kontrola nemocných provádí kontrolu nemocných zaměstnanců. Specializujeme se na provádění kontroly zaměstnance, který byl uznán dočasně práce neschopným. Naše pobočky jsou: Praha, Plzeň, Světlá nad Sázavou.

Adresa

Radlická 110
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40843955
DIČ:  CZ6907070280
Rok založení:  1991
  • Služby

Výrobky, činnosti

Detektivní agentury

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 926 500
E-mail: kontrola@kontroly-nemocnych.eu
WWW: www.kontroly-nemocnych.eu
Další firmy v oboru

GESTIO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatelské subjekty. Nabízíme zpracování mzdové agendy, odklady daňového přiznání, audity účetnictví, vedení daňové evidence apod. Poskytujeme odborné poradenství v této oblasti. Zajišťujeme služby zastupování na finančních úřadech či posudky soudního znalce pro motorová vozidla. Působíme v Praze i po celé České republice.

Účetnictví Mencáková

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Nabízíme vedení daňové evidence, daňových přiznání, přehledů sociálního a zdravotního pojištění či rekonstrukce účetnictví. Zaměřujeme se hlavně na hlavní město Prahu, Prahu 5 a Prahu 13.

FLS One, s.r.o.

Specializujeme se na gastronomické služby. Zajišťujeme gastronomický personál, a to: číšníky a servírky, supervizory, kuchaře, profesionální barmany, hostesky, pomocný personál. Poskytujeme služby na vysoké úrovni. Dále nabízíme služby v oblasti logistiky, úklidového servisu a personální správy. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.