• Detail firmy

Tomáš Kocáb

Základní popis

Výroba a vývoj elektronických zařízení. Výroba časomír pro požární sport, agility, vozatajství a jiné sporty.Sportovní ukazatele skóre. Pomůcky pro dislektiky, hektaroměry, elektronika pro modeláře.

Adresa

Gagarinova 1132
676 02 Moravské Budějovice

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65850173

Výrobky, činnosti

Palubní přístroje

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 862 080
E-mail: trv@trv-kocab.cz
WWW: www.trv-kocab.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Kocáb - Majitel

Další firmy v oboru

ELVEMA s.r.o.

Společnost Elvema provádí komplexní elektroinstalace na území celé České republiky. Zajišťujeme tyto služby: výroba rozvaděčů, slaboproudá elektroinstalace, projektová dokumentace elektro, automatizace, měření a regulace, elektroinstalace VN a NN.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

UNICODE SYSTEMS, s.r.o.

Více než 20 let zkušeností v oblasti petrolejářského průmyslu. Projektové řízení a rozvoj systémů pro veřejné a soukromé čerpací stanice. Řízení a integrace head-office systémů a systémů platebních karet pro sítě čerpacích stanic. Karetní systémy pro čerpací stanice. Konstrukce, produkce venkovních platebních terminálů. Servis, hot-line, systémová podpora.