• Detail firmy

Tomáš Kocáb

Základní popis

Výroba a vývoj elektronických zařízení. Výroba časomír pro požární sport, agility, vozatajství a jiné sporty.Sportovní ukazatele skóre. Pomůcky pro dislektiky, hektaroměry, elektronika pro modeláře.

Adresa

Gagarinova 1132
676 02 Moravské Budějovice

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65850173

Výrobky, činnosti

Palubní přístroje

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 862 080
E-mail: trv@trv-kocab.cz
WWW: www.trv-kocab.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Kocáb - Majitel

Další firmy v oboru

ELVEMA s.r.o.

Společnost Elvema provádí komplexní elektroinstalace na území celé České republiky. Zajišťujeme tyto služby: výroba rozvaděčů, slaboproudá elektroinstalace, projektová dokumentace elektro, automatizace, měření a regulace, elektroinstalace VN a NN.

HŮLA & HRALA ELEKTROTECHNIKA

Zabýváme se kompletními službami v oboru elektroinstalace. Zajišťujeme realizace elektroinstalace, opravy elektroinstalace, zabezpečovací systémy ochrany majetku, centrální vysavače na míru, opravy elektromotorů, převíjení elektromotorů, opravy elektronářadí, instalace hromosvodů a uzemnění na zakázku. Nabízíme prodej elektro materiálu.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.