• Detail firmy

Vesta servis s.r.o.

Základní popis

Provádíme servis, opravy jeřábů, modernizujeme jeřáby mostové, portálové, otočné, zdvihací zařízení, kladkostroje. Projekty, revize, prohlídky. Radiové ovládání a elektrické troleje, montáže a dodávky. Montáž, rektifikace a zaměření jeřábové dráhy.

Adresa

Poděbradská 179/1
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26194848

Výrobky, činnosti

Radiové ovládání a elektrické troleje, montáže.

Provádíme servis, opravy jeřábů, modernizujeme jeřáby mostové, portálové, otočné, zdvihací zařízení, kladkostroje. Projekty, revize, prohlídky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 034 364
Mobil: +420 724 651 000
Fax: +420 266 034 364
E-mail: info@vestaservis.cz
E-mail: vesta.servis@volny.cz
WWW: www.volny.cz/vesta.serv...

Kontaktní osoba

Josef Zmek - Jednatel

Další firmy v oboru

ASTRA Lighting s.r.o.

Nabízíme svítidla a osvětlovací systémy pro interiéry a exteriéry. Realizujeme projekty osvětlení, poskytujeme světelně technické výpočty, zpracujeme návrhy řídicího systému osvětlení, vizualizaci osvětlovaných prostorů či měření umělého osvětlení.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

Miroslav Suchý

Nabízíme prodej a servis chladící techniky, tepelných čerpadel a velkokuchyňského zařízení.