• Detail firmy

ELKOMP spol. s. r. o.

Základní popis

Provádíme drobné elektroinstalační a zámečnické práce.

Adresa

Veselka 17
257 52 Olbramovice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47542861
DIČ:  CZ47542861

Výrobky, činnosti

Měření a regulace (MaR)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 317 814 521
Mobil: +420 605 200 301
E-mail: elkomp@mybox.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Brdek - Jednatel

Petr Zimandl - Jednatel

Další firmy v oboru

ifm electronic, spol. s r.o.

Zajišťujeme výrobu a prodej snímačů a senzorů. Dodáváme induktivní a kapacitní snímače, senzory pro kontrolu pohybu, bezpečnostní induktivní snímače, procesní senzoriku, průmyslové řídící systémy, identifikační systémy, propojovací techniku, tlakové senzory a mnoho dalšího.

MIRES CONTROL s.r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem v oblasti měření, řízení a regulace. Nabízíme přístroje REG10-DIN a REG10-PAN, veškeré příslušenství jako jsou sondy (teplotní, tlakové, vlhkostní, chemické), převodníky, komunikační rozhraní či napájecí zdroje a transformátory. Nevybrali jste si? Máme pro Vás také možnost zakázkového řešení řídící elektronické jednotky.

Dagmar Roztočilová

Jsme dodavatelem široké nabídky měřicích přístrojů a technologie. Provádíme servis a opravy měřících přístrojů, rovněž také kalibrace přístrojů v akreditované laboratoři dle platných norem. V našem sortimentu naleznete zkoušečky, testery, multimetry, měřiče, průmyslové teploměry, analyzátory, wattmetry, pyrometry, vlhkoměry, otáčkoměry, laboratorní zdroje, RLC měniče, revizní přístroje.