• Detail firmy

DANTRADE a.s.

Základní popis

Prodej pneumatik, protektorů a náhradních dílů

Adresa

Bedřichovická 65
664 51 Šlapanice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25578898
DIČ:  CZ25578898

Výrobky, činnosti

Pneumatiky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 710 089
E-mail: dantrade@osobnipneu.cz
WWW: www.osobnipneu.cz

Kontaktní osoba

ing. Petr Stach - Předseda představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Stanislav Plechl

Zajišťujeme prodej dioptrických, slunečních a sportovních brýlí kvalitních značek. Dodáváme plastová a minerální brýlová skla, měsíční kontaktní čočky, binokulární dalekohledy, brýlové doplňky apod. Provádíme vyšetření zraku optometristou a také opravy brýlí na počkání.

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

FUN EXPRESS s.r.o.

Kompletní příprava a organizace firemních prezentací, setkání, školení, zasedání a konferencí, kongresů, sportovních dnů, vánočních večírků atd. Zajistíme rovněž stravování, ubytování, hostesky, bezpečnostní služby, ale i grafické služby, tisk pozvánek, fotodokumentaci či upomínkové předměty. Možnost dodání audiovizuální výbavy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.