• Detail firmy

KMT International spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka marketingové a obchodní činnosti v oblasti navařování kolejnic. Velkoobchod s hutním materiálem, technické a ekonomické poradenství.

Adresa

Výstavní 2244/8
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25908138
DIČ:  CZ25908138

Výrobky, činnosti

Tyče

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 664 382
Mobil: +420 602 787 127
Fax: +420 596 664 382
E-mail: kubel@kmt.cz
E-mail: kmt@kmt.cz
WWW: www.kmt.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Kübel

Další firmy v oboru

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.

D.I.S.-FIN s.r.o.

Specializujeme se na služby v oblasti vytěžování a realizace informací, sloužících k zajištění bezpečnosti - ochraně informací, majetku a osob. Zajišťujeme vymáhání pohledávek, odkup pohledávek, zajištění majetku, prověření osob a vyhledávání osob.

K + B armatury, s.r.o.

Zabýváme se prodejem průmyslových armatur především pro energetické, vodárenské, teplárenské, plynárenské a chemické odvětví průmyslu. Dále prodáváme příruby, trubky, trubkové ohyby, těsnící materiál, spojky, ventily, kohouty, šoupátka, klapky a další hutní materiál. V nabídce máme veškeré tuzemské armatury i většinu zahraničních produktů. Garantujeme kvalitu, nízké ceny a krátké dodací termíny.