• Detail firmy

Hypša s.r.o.

Základní popis

Prodej zahradní techniky, zahradnických doplňků a rostlin. Realizace zahrad a závlahových systémů. Zhotovení okrasných a koupacích jezírek.

Adresa

Hradišťská 1031
293 06 Kosmonosy

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26736063
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zahradnicko-aranžerský servis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 724 133
Telefon: +420 326 321 517
Mobil: +420 736 766 444
E-mail: michal.hypsa@c-mail.cz
WWW: www.hypsa.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Hypša - Jednatel

Telefon: +420 736 766 444

Venuše Hypšová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Helena Roubíčková Květiny LorDDekor

Provozujeme ateliér svatebních kytic, květinářství a zahradnictví v Praze a širém okolí. Navrhujeme a realizujeme svatební květinové výzdoby, květinové dekorace na stůl, květinové výzdoby hotelů, restaurací a firem, vytváření květinových věnců a rozvoz květin. Zajišťujeme udržovací zahradnické práce, sekání trávníků a porážení stromů pro soukromé zahrady i firemní prostory.

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.

Jiří Šafránek

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad, aranžování interiérů pro slavnostní a všední příležitosti. Provádíme montáže automatických závlahových systémů, dodávky pergol a zahradních altánů.