• Detail firmy

TERMO spol.s.r.o.

Základní popis

Nabídka vytápění, plynoinstalatérství a sanity v inženýrské, průmyslové, bytové a občanské výstavbě. Montujeme systémy ústředního vytápění, vzduchotechniku, klimatizace a tepelná čerpadla značky Nibe

Adresa

Podkrušnohorská 119
435 14 Litvínov

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14868041
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Voda, topení, plyn

Kontaktní údaje

Telefon: +420 476 111 107
Mobil: +420 602 347 991
Fax: +420 476 753 389
E-mail: termo-litvinov@seznam.cz
WWW: www.termo-litvinov.cz

Kontaktní osoba

František Štěpán - Majitel

Další firmy v oboru

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

NORTH STAV, a.s.

Jsme stavební společnost se sídlem v Ústí nad Labem, která vznikla v roce 1998. Zajišťujeme kompletní řízení a realizaci stavebních děl. Pro investory zabezpečujeme veškerou inženýrskou činnost a služby spojené s realizací celého zadaného projektu.