• Detail firmy

Ten Spirits Security, s.r.o

Základní popis

Od začátku naší činnosti jsme již prodali našim zákazníkům tisíce společností. Především prodáváme ready-made společnosti s ručením omezený

Adresa

Havlíčkovo nábřeží 38
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25875540

Výrobky, činnosti

Zprostředkovatelská činnost

Kontaktní údaje

Telefon: +420 597 464 354
Mobil: +420 603 235 810
E-mail: info@webset.cz
E-mail: mchamr@webset.cz
WWW: www.spolecnosti.com
WWW: www.webset.cz

Kontaktní osoba

Martin Chamr - Jednatel

Juřicová

Další firmy v oboru

ENERGO - STEEL spol. s r.o.

Jsme expertní firma pro hodnocení velkých energetických zařízení. Našim klientům v dnešní době nabízíme profesionální služby v oblastech energetiky, projektování a inženýrství, úspory tepla vyregulováním otopné soustavy - kompletní realizace a můžete u nás navštívit poradenské informační středisko Státního fondu rozvoje bydlení. Na našich webových stránkách se lépe informujte a kontaktujte nás.

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

AP Sinfera s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku hutního materiálu, především svitkových plechů válcovaných za tepla a tlustých kvarto plechů v jakostech S235 a S355. Okrajově dodáváme profilovou ocel I, U, IPE, HEA, HEB, v tyčích a kulatiny. Nabízíme profesionální poradenství v hutnickém průmyslu.