• Detail firmy

NOVÁK-PAPÍR s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme vánoční papír, papírové obaly a papírové roličky. Výrobní program je zaměřen na úpravu balicích papírů, potisk balicích a vánočních papírů, řezání a převíjení papíru, flexografický tisk, hlubotisk, recyklaci odpadového papíru.

Adresa

Strádonice 139
440 01 Louny

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25479831
Rok založení:  2003
Počet zaměstnanců:  44
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Hlubotisk a flexotisk - tiskové stroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 415 693 016
Telefon: +420 415 694 297
Mobil: +420 603 546 853
E-mail: firma@papir-novak.cz
E-mail: novak@papir-novak.cz
WWW: www.papir-novak.cz

Kontaktní osoba

David Šifalda

Miloš Novák - Majitel

Václav Rubeš

Další firmy v oboru

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.

PCL Štětí, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalového materiálu. Dodáváme pytle různých rozměrů, papír v rolích. Dále nabízíme maloobchodní prodej kancelářských potřeb a školních pomůcek, stolních her a hraček, stavebnic, tapet a papírenského zboží. Zajišťujeme také prodej a servis výpočetní techniky. Součástí našich služeb je i černobílé a barevné kopírování.

BOX Logistic Czech s.r.o.

BOX Logistic Czech s.r.o. - výroba a distribuce obalů z papíru, lepenky, voštinových desek a polystyrenu. Dodáváme voštinové desky, papírové výplně a fixace, papírové panely, obaly z vlnité lepenky, ochranné papírové rohy, papírové dutinky, bublinkovou fólii, vlnitou lepenku v rolích a další.