• Detail firmy

HOTEL U TŘÍ PŠTROSŮ

Základní popis

Hotel se nachází na atraktivním místě našeho hlavního města Prahy u paty Karlova mostu, přímo v jeho historickém srdci. Je obklopen Pražským hradem a všemi hlavními pamětihodnostmi. Možnost pořádání rautů a oslav s živou hudbou.

Adresa

Dražického náměstí 12
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44371209

Výrobky, činnosti

Školení a semináře

Kontaktní údaje

Telefon: 233 356 552
Telefon: 257 288 811
E-mail: info@klasterni-restaurace.cz
E-mail: reservation@hotelutripstrosu.cz
E-mail: 607803697
WWW: www.klasterni-restaurace.cz
WWW: www.hotelutripstrosu.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Šalanský - Ředitel

Klára Hadišová

Mobil: 732 103 418

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Roseland Cafe s.r.o.

Zajišťujeme provoz kavárny Café Sambal a prodej zrnkové a mleté kávy Longberry z české pražírny. Poskytujeme prostory kavárny pro firemní setkání včetně občerstvení. Dodáváme kávu do firem, hotelů, restaurací aj.

Autoškola Soví hrad s.r.o.

Naše rodinná autoškola v Sobíně, s platnou licencí MHMP, nabízí skupinové i individuální školení řidičů - referentů a školení první pomoci. Dále zajišťujeme výuku a výcvik skupin B a kondiční jízdy sk. A, B. Poskytujeme poradenství v oblasti silničního zákona. Více informací naleznete na našich webových stránkách, včetně provozní doby a ceníku.

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.