• Detail firmy

LAMALs a.s.

Základní popis

Lamals a.s. se zabývá prodejem a servisem výpočetní techniky a příslušenství na našem trhu již od roku 1989. Při podobných cenách tohoto zboží se snažíme od konkurence odlišit individuálním přístupem ke každému zákazníkovi, snahou vytvořit s ním dlouhodobé partnerství a zejména kvalitou a rychlostí servisu a služeb, které našim zákazníkům poskytujeme. V Praze poskytujeme servis počítačů u zákazníka zdarma.

Adresa

Na Balkáně 2331/62
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00147303
DIČ:  CZ00147303
Rok založení:  1989

Výrobky, činnosti

Osobní počítače

Kontaktní údaje

Fax: +420 222 724 794
E-mail: info@lamals.cz
WWW: www.lamals.cz

Kontaktní osoba

Jan Roháček - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.