• Detail firmy

VIZITKY - VANĚK

Základní popis

Firma specializující se na tisk vizitek a všech firemních materiálů ofsetovou technikou, dále zajistíme výrobu reklamních cedulí a poutačů. Pro první objednávku doporučujeme osobní kontakt. Zákazníka seznámíme s kvalitou tisku, nabízenými kartony, sj

Adresa

Belgická 35
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  17005990

Výrobky, činnosti

Vizitky

Firma specializující se na tisk vizitek a všech firemních materiálů ofsetovou technikou, dále zajistíme výrobu reklamních cedulí a poutačů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 252 449
E-mail: vizitkyvanek@vizitkyvanek.cz
E-mail: tisk@vizitkyvanek.cz
WWW: www.vizitkyvanek.cz

Kontaktní osoba

Jan Vaněk - Majitel

Mobil: +420 777 583 728
Další firmy v oboru

REALEX International, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na dodávky vybavení obchodů včetně spotřebního materiálu a kancelářských potřeb, elektronických vah, pokladen, etiketovacích kleští a mnoho dalšího.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

ANNART - Anna Polomová

Společnost je exkluzivním prodejcem výrobků tradiční slovenské sklářské firmy. Zároveň také patří mezi významné světové výrobce kvalitního domácenského skla a také sortimentu pro gastronomii a hotely. Nabízíme strojovou výrobu sklářských výrobků a také prodej sklářských výrobků ruční foukanou technikou. Nabízíme k prodeji nápojové sklo, karafy, vázy, misky a další. Prodej v Praze.