• Detail firmy

AUTODOPRAVA-STĚHOVÁNÍ

Základní popis

Provádíme kompletní stěhovací služby pro firmy, byty, kanceláře, úřady, archivy. Stěhujeme umělecká díla, starožitnosti a hudebniny po celé ČR.

Adresa

Školní 15
300 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49174541
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  8
  • Služby

Výrobky, činnosti

Montáže

a Demontáže

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 249 042
WWW: mujweb.cz/www/ppps

Kontaktní osoba

Hrubý

Větrovský

Další firmy v oboru

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.

Pošar František - STAVOGIPS

Naše společnost se věnuje doplňkovým stavebním pracím na zakázku. Zajišťujeme montáž suchých staveb, kompletní půdní vestavby ze sádrokartonu, montáž kazetových podhledů firmy AMF, montáž tepelné izolace KNAUF, ISOVER a malířské práce.

Bohumil Novohradský - STAVITEL

Specializací společnosti je výstavba komunikací a zpevněných ploch, kanalizací a vodovodů, vodních nádrží a ČOV. Realizujeme rovněž základy pro RD a oplocení. Provádíme zemní práce včetně terénních úprav, demolice a v neposlední řadě zajišťujeme i prodej a dovoz stavebních materiálů. Našim zákazníkům garantujeme kvalitně odvedenou práci, dodržení dohodnutých termínů a korektní jednání.