• Detail firmy

GURA Miroslav

Adresa

Pod Šodkem 279
739 34 Šenov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73023566

Výrobky, činnosti

Podlahářské práce

-Kladení a lepení PVC, koberců -Kladení dřevotřískových desek -Kladení plovoucích podlah -Broušení a lakování podlahových korků -Lepení antistatických podlah -Stěrkování podkladu -Montáž protizkluzových gumových pásů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 756 129

Kontaktní osoba

Miroslav Gura

Další firmy v oboru

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.